Четвер, 17.10.2019, 00:36 | RSS
Головна | Головний редактор
Вісник Маріупольського державного університету
Серія: Історія. Політологія
Bulletin of Mariupol State University.
Series: History. Political Studies
Головна | Головний редактор
Меню сайту
ПОСИЛАННЯ
 • Сайт Маріупольського державного університету
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філологія
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Право
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Економіка
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філософія, культурологія, соціологія
 • Пошук


  Головний редактор. Серія: Історія. Політологія
  БАЛАБАНОВ
  Костянтин Васильович

  Народився в 1949 р. у с. Малоянісоль Донецької області.

  Ректор Маріупольського державного університету. Почесний консул Республіки Кіпр у м. Маріуполь.

  Доктор політичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, член-кореспондент академічного Філологічного товариства «Парнас» (Греція) та Пелоританської академії (Італія). Член Ради директорів Європейської організації публічного права, член почесної ради директорів фонду імені Андреаса Папандреу, член президії Міжнародної Асоціації юридичних ВНЗ країн СНД, член президії Науково-методичної комісії з менеджменту і адміністрування МОН України, член виконкому Маріупольської міської ради, Голова ради з питань освіти і науки Маріупольської міської ради, заступник голови Федерації грецьких товариств України.

  Відомий вчений, фахівець з питань міжнародних відносин і зовнішньої політики, міжнародної інтеграції, розвитку українсько-грецьких відносин. Автор близько 200 наукових праць, виданих в Україні, Австралії, Греції, Італії, у Польщі, на Кіпрі та в Росії. Член міжнародної редколегії журналу Європейської організації публічного права, редколегії міжнародного українсько-грецького наукового журналу «Порівняльно-правові дослідження» (фахове видання з політичних та юридичних наук), збірника наукових праць «Гілея (науковий вісник)» (фахове видання з історичних, політичних та філософських наук), «Вісника МДУ» (фахове видання з філологічних та юридичних наук).

  За оцінкою американського журналу «Time» (1997 р.) К. В. Балабанов — один з 8 найвидатніших греків зарубіжжя, які своєю діяльністю в галузі освіти, культури та економіки здобули світове визнання.

  Указом Президента України нагороджений високими державними нагородами: орденом Ярослава Мудрого V ступеню, орденом «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів. Нагороджений орденом Української православної церкви «Рівноапостольного князя Володимира» І та ІІ ступенів, золотою медаллю «К.Д.Ушинського» Національної академії педагогічних наук України. За особистий внесок у розвиток міждержавних відносин відзначено високими державними нагородами Греції (орден «Слава і Честь») та Італійської Республіки (орден «Зірка італійської солідарності»). Має почесний міжнародний титул «Посланець еллінізму». К.В.Балабанов є почесним громадянином м.Асклепіон (Греція) і м. Маріуполь (Україна).
  Copyright МДУ © 2019

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування: Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com

  Безкоштовний хостинг uCoz